Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada Safir Soru Cevap Gutenberg bloğunu kullanılarak oluşturulmuş örnek bir soru cevap sayfası görmektesiniz. Herhangi bir yazı veya sayfaya eklenmiş soru ve cevapları kısakod desteği ile bileşenlerde veya benzeri alanlarda da gösterebilirsiniz.

Neden Önder Depolama?

Önder Depolama İstanbul’da oda sistemine sahip tek gerçek ve kurumsal depolama firmasıdır. Eşyalarınızı Önder depolama da güvendedir. Kişiye özel odalarımız ile sizlere hizmet veriyoruz.

Depolama Alanları Ne Kadar Büyüklükte? Ne Tür Eşyalar İçin Uygundur?

Oda depo alanımız değişik büyüklükte alanlardan oluşmaktadır. Bu yüzden her ev eşyasının rahatlıkla sığması için gereken büyüklüğe sahiptir. Başlangıç oda büyüklüğü 10 m3 den başlayıp 50 m3e kadar çıkmaktadır.

Depolama Öncesi Nakliye ve Paketleme Hizmetiniz Var Mı?

Evet. Depolama öncesi firmamız sizlere uygun fiyatlar ile nakliye ve paketleme hizmeti vermektedir. Nakliye ve paketleme süreci kendi ekibimiz ve kendi araçlarımız ile yapılmaktadır.

Depolarınız Sigortalı mıdır? Sözleşme Yapıyor Musunuz?

Evet. Depolama sürecimiz sigortalı ve sözleşmelidir. Eşyalarınızı hem nakliye aşamasında hem de depolama aşamasında sigortalı ve sözleşmeli olarak sağlıyoruz. Eşyalarınız depolarımızda kaldığı süre zarfında sigortalıdır.

Odalarınız Kişiye mi Özel ? Anahtarı Kullanısında mı?

Depolama alanımızda herkesin kişiye özel odası mevcuttur. Anahtarı kullanıcısında temiz odalar ile sizlere hizmet veriyoruz. Eşyalarınızı odaya koyduktan sonra kilit anahtarınızı vurabilirsiniz.

Depolama Alanınız Yüksek Katta mıdır? Rütübet Var mı?

Depolama alanımız yüksek katta olup rezidans içindedir. Nem, Rutubet vs asla yaşanmamaktadır. Depolama alanlarımız her hafta dezenfekte edilip havalandırma sistemi mevcuttur. Eşyalarınız burada emin ellerde 🙂

Whatsapp
Önder Nakliyat ve Depolama
Önder Nakliyat ve Depolama
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1