Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Önder Nakliyat ve Depolama şirketimiz 1990 yılından bu yana İstanbul başta olmak üzere Tüm Türkiye geneline hizmet vermektedir. Firmamız ilk aşamada evden eve nakliyat hizmeti ile sektöre adanmıştır, daha sonrasında alanında profesyonel ve kurumsal hizmet ile ofis taşıma, şehirler arası nakliyat ve depolama hizmetleri ile alanına yeni hizmetler eklemiştir. Alanında evden eve nakliyattan sonra depolama odaklı çalışmalarını sürdüren firmamız depolama alanında yüksek referans müşteri kitlesine sahip olmayı başarmıştır.

Eşya depolama alanında her zaman kişiye özel oda depolar ile müşteri memnuniyeti elde ederek sektörde yüksek referans müşteriye ulaşmıştır. Firmamız kendi alanında yenilikçi hizmetleri ile teknolojiyi yakından takip ederek geçmiş den bu yana her zaman kaliteli hizmetler ile müşterilerimize güvenle hizmet vermeye devam ediyoruz

Geçmişten Günümüze Kurumsal Hizmetler
  • 1990 Yılından Bu Yana Kurumsal Hizmet
  • Sektörde Her Zaman Müşteri Memnuniyet Odaklı Hizmet
  • Alanında Lider Firma Konumunda
  • En Uygun Fiyatlar İle Kurumsal Hizmetler

Sektörde yenilikçi hizmetleri ile öne çıkan firmamız müşteri kalitesine önem veriyor ve her zaman en iyi hizmetleri sunmak için var gücü ile çalışıyor

Sıkça Sorulan Sorular ?
Firmanız Ne Zaman Açıldı?

Firmamız 1990 yılında bu yana hizmet vermektedir. Kuruluştan bu yana ilk olarak evden eve nakliyat daha sonrasında eşya depolama, ofis taşıma ve şehirler arası nakliye hizmeti vermektedir.

Kişiye Özel Oda Depolar İle Hizmet Veriyor musunuz?

Firmamız alanında güvenilir ve kurumsal olarak hizmet veriyor. Eşya depolama alanında ise kişiye özel oda depolar ile hizmet vermektedir. Kişiye özel eviniz kadar oda depolama ile en uygun fiyatlar eşliğinde güvenilir hizmetler sağlıyoruz.

30 Yıldır Sektörde Lider Marka

Evinizi ve Ofisinizi Güvenle Depolayın

30 yıldır sektörde lider olan markamız depolama alanında %100 müşteri memnuniyet odaklı hizmet vermektedir. Sektörde her zaman yenilikçi olmanın ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmanın gururun yaşıyoruz.

1990 Yılından Bu Yana Güvenilir ve Kurumsal Hizmetler
Misyonumuz

Depolama hizmeti her zaman güven gerektiren bir işlemdir. Firmamız bu alanda her zaman güvenilir ve kurumsal olarak hizmet vermektedir. 1990 yılından bu yana standartların üzerinden güvenilir depolama hizmeti veriyoruz. Eşyalarınızı istediğiniz süre zarfında oda depo alanlarımızda güvenle saklıyoruz.

Vizyonumuz

Önder Depolama A.Ş alanında güvenilir bir firmadır. Alanında ve sektörde lider bir firma konumunda olup her zaman en iyi hizmeti vermeye gayret gösteriyoruz. Sektörde yeniliği yakından takip ediyoruz. Yenilikçi hizmetler sağlayarak müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeye gayret gösteriyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarımız
Whatsapp
Önder Nakliyat ve Depolama
Önder Nakliyat ve Depolama
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1